EcoSpace

Бутік глемпінг EcoSpace – це унікальний простір для твого відпочинку на березі Київського моря біля заповідної зони Сухолуччя. Тут поєдналися чисте повітря, мальовничий краєвид, звуки лісу та морського прибою із комфортними та затишними купольними будиночками. Наші еко-куполи зручні та теплі (навіть при -25С). Кожен геокупол – це окрема стихія зі своїм дизайном та інтер’єром, а проживання в них дозволяє відчути максимальну близькість із природою. Уявіть, лише 40-50 хвилин від центру Києва і ви забудете про шалений темп міста та всю його метушню!

Наші
Послуги

Працюємо в тестовому режимі | Офіційне відкриття:

Д

Г

Х

С

Забронювати зі знижкою
купол розваг

ІВЕНТ
КУПОЛ

Івент-купол – додатковий простір у глемпінгу EcoSpace для незабутніх івентів.
Тільки уявіть: природа, краса моря, пляж, чисте повітря і ще й недалеко від центру Києва (50-60 хв.). Чим не ідеальне місце для проведення вашого особливого свята?
Наш купол розваг має 120 кв.м. і вміщає все для того, щоб додати вашому святу незабутньої атмосфери: основна зона із затишними столиками, лаундж зона для релаксу , зона для музики. Біля куполу є басейн із підігрівом та зона для барбекю.
Окрім цього, гості вашого свята можуть розміститися у комфортних купольних будиночках. У наших комфортних та оригінальних апартаментах можна розмістити близько 25 гостей.

Дізнатись більше