EcoSpace

Наші
Послуги

Дозвілля

Більше
дозвілля

Як на рахунок веломандрівки лісовими галявинами? А може краще активний заплив на байдарках? А може спробуєте себе в SAP-серфінгу?
У бутік-готелі ecoSpace ви зможете взяти напрокат велосипед, байдарки чи SAP та провести свій відпочинок активно і драйвово.

Приватний пляж

Більше
приватний пляж

А як вам така ідея – прокинутися і бачити неймовірний морський краєвид із панорамного вікна геокуполу?
У нашому еко-готелі ви зможете пити каву, дивлячись на схід сонця і ніщо вас не зупинятиме від того, щоб забігти в освіжаюче ранкове море.

Cауна, чан - джакузі

Більше
Cауна, чан - джакузі

І щоб на 100% розслабити, очистити та оздоровити своє тіло під час перебування в EcoSpace, ми пропонуємо відвідати нашу сауну та порелаксувати у чані.
Наша сауна – зручна, простора, з кімнатою для відпочинку і санвузлом, та ще й зі стильним дизайном. Тут ви отримаєте не тільки фізичне задоволення, але й естетичне.
А щоб підсилити оздоровчий ефект, пропонуємо розслабитися в чані-джакузі – великий купіль просто неба із ароматними травами. На вулиці холодно, а ваше тіло огортає тепло. Відчуття, які не можливо передати.

Вартість:
Сауна – 1000 грн. / 1 година (мінімум – 2 години)
Чан – 1000 грн. / 1 година
Басейн – входить у вартість проживання.

Котедж з терасою

Більше
Котедж з терасою

Ваш власний котедж із всіма зручностями, обладнаний міні-кухнею і зоною барбекю на відкритій терасі із неймовірним краєвидом.

Подарунковий сертифікат

Більше
Подарунковий сертифікат

Не знаєте, що подарувати близькій людині? А як вам така ідея – подаруйте краєвид на Київське море, фантастичний і незабутній світанок, релакс у космічних купольних будиночках, максимальне зближення із природою, очищення та перезавантаження.
І усе це входить в наш подарунковий сертифікат на відпочинок в EcoSpace.

Вартість сертифікату дорівнює вартості проживання.

Хочете провести свій вікенд незабутньо?

Більше інформації Забронювати зі знижкою